Dramska radionica

DRAMSKA RADIONICA- radionica se izvodi kroz metode počavanja razgovorom, samostalno učenje, praktični rad, umjetničko izražavanje, rasprava te uvježbavajući vježbe osjećajnosti, izražavanja emocija, usredoočavanja pažnje i sl.

Sve ove metode i vježbe vode k cilju stvaranja predstave te sudjelovanja na amaterskim i drugim kazališnim festivalima i natječajima.

Voditeljica radionice je Marta Lemac glumila je u Zadru sa kazalisnom udrugom "Igrajmo se", a Marta  kaže:Zašto gluma? Jedan od razloga, a mislim da je bio i presudni, je odgledana predstava "Američka jahta u Splitskoj luci" 1993. u zagrebačkom HNK s Enom Begović u glavnoj ulozi, koju je odglumila s toliko energije tako da mogu reći da me to privuklo kazalištu.“