Završila je Radionica izrade namještaja

Autor:   /   Objavljeno: 18.10.2017, 17:05

KLUB MLADIH ENTER je zaključio održavanje još jedne radionice za kraj provedbe druge godine projekta.

Radionica izrade namještaja na kojoj su ljudi doista mogli naučiti  konstruktivne stvari, radionica gdje se i snaga mogla pokazati wink je završila za ovu godinu.

Interes je bio dobar, ljudi su se sa velikim zanimanjem prijavljivali, a isto tako su i sudjelovali kad god im je to vrijeme dopuštalo. Kako je i rečeno u najavi radionice, izrađivan je funkcionalan namještaj za ekipu u Narančastoj i za sve one koji našu Naru posjete. Tako je izrađen ormarić i dva velika rasklopiva stola. Možda bi sada mogli kakav party napravit i "bacit štagod pod zub" smileywink...

Kako bilo, tko nije bio puno je propustio, barem šta se ovog radno/kreativnog dijela tiče, ali i dalje ostaje opcija "klopa partiya" wink

Što ćete dalje moći raditi u KLUBu MLADIH ENTER ostaje vam pratiti na webu i FB stranici Š.U.M.a i Narančaste zgrade. Lajkajte nas i sherajte kako bi se mogli ugodno družiti u Nari na Banju.

Ćiao cool