Štićenici Centra sa Šubićevca zaplesali na Banju

Autor:   /   Objavljeno: 20.02.2014, 23:14

Večeras je na plaži Banj održan ‘Plesnjak’, akcija upriličena za naše sugrađane sa posebnim potrebama koji su bili toliko oduševljeni da im za cijelo vrijeme Plesnjaka osmijeh nije silazio sa lica

Štićenici Centra sa Šubićevca zaplesali na Banju

| 26.09.2013 u 19:32

fotografija banj

‘Plesnjak’, za svoje sugrađane s posebnim potrebama iz Centra za odgoj i obrazovanje Šubićevac, udruge Kamenčići te Centra za socijalnu inkluziju Šibenik, organizirali su članovi ŠUM-a, Šibenske udruge mladih.

fotografija banj 1

Štićenici su, ispričala nam je Ana Grubišić Konsa, oduševljeni ovom idejom te su se pola dana pripremali za plesnjak. Cijelo vrijeme ‘Plesnjaka’ osmijeh im nije silazio sa lica, a osim u svježem zraku uživali su u stranim i domaćim hitovima koje je za njih pripremila vrijedna ekipa ŠUM-ovaca. Ovu hvalevrijednu akciju došli su, sa svojim nastavnicima, podržati učenici 4.a razreda Medicinsko-kemijske škole te su sa štićenicima Centra i zaplesali.

fotografija banj2

Najboljim plesačima i plesačicama podijeljene su i nagrade.