JAVNA TRIBINA: Ekolog&ja

Autor:   /   Objavljeno: 19.11.2020, 12:30

Prijavite se!

Projekt A.K.T.I.V. ponovno djeluje u Azimutu!
Nakon odlične upcycling radionice Zmajevog krila, ovoga puta, na istom mjestu, održava se eko tribina koju će popratiti radionica stop animacije.
Na tribini će sudjelovati predstavnica inicijative “Za Zlarin bez plastike”, predstavnica “Zero waste network Hrvatska” i predstavnik/ca “Zeleni grad Šibenik” te svi zainteresirani građani.
Raspravljat će se o zbrinjavanju otpada u gradu Šibeniku i na otoku Zlarinu zatim o konceptu ”Zero waste” - 5 Rs (refuse, reduce, reuse, recycle, rot), te o mogućnostima recikliranja i boljeg iskorištavanja korisnog otpada.Događaj će biti organiziran uz poštivanje svih preporuka za spriječavanje zaraze koronavirusom. S obzirom na to, broj sudionika je ograničen te je obavezna prijava. Radi zaštite zdravlja svi su pozvani na pojačanu osobnu higijenu, fizičku udaljenost i OBAVEZNO nošenje zaštitnih maski.

Prijave s naznakom Ekolog&ja na sibenska.udruga.mladih@gmail.com