AUDIOVIZUALNA RADIONICA U ŠUMU!

Autor:   /   Objavljeno: 21.05.2019, 06:16

Radionica u kojoj ćemo spojiti glazbu i svjetlo u jedno, kako i priliči.

Prošlih godina audio radionica bazirala se na upoznavanju DJ opreme i osnova DJ-anja na Pioneer CDJ playerima i Traktor softwareu. Za ovu godinu pripremili smo radionicu koja će korisnicima pružiti osnovno znanje o opremi za ozvučavanje glazbenih događaja, govorit ćemo o zvučnim kutijama, kabelima, pojačalima i skretnicama, hertzima i decibelima te naučiti kako spojiti i staviti u pogon jedan takav razglasni sustav.

U vizualnom dijelu ćemo se pozabaviti programom Resolume koji služi za izradu i pokretanje raznih formata videa i slika te prilagođavanje i nadopunjavanje istih uz hrpu odličnih efekata. Nakon što savladamo osnove Resolume programa pozabavit ćemo se project mappingom.

Na kraju radionice polaznici će napraviti svoj event gdje će nastupati i kao DJ-i i kao VJ-i te će dobiti priliku pokazati naučeno

Broj mjesta je ograničen stoga osigurajte svoje mjesto što prije! Prijave šaljite na mail Šibenske udruge mladih: sibenska.udruga.mladih@gmail.com