Klub čitatelja "Mislim, dakle čitam"

Autor:   /   Objavljeno: 20.10.2017, 14:52

KLUB MLADIH ENTER za sve knjigoljupce pokreće Klub čitatelja u Narančastoj zgradi na Banju.

Početkom provedbe treće godine projekta KLUB MLADIH ENTER pokrećemo Klub čitatelja "Mislim, dakle čitam".

Tako ovim putem obavještamo sve zainteresirane da se prijave za biti dijelom ove čitateljske priče. To će biti mjesto druženja, diskusije, iskazivanja mišljenja za sve koji još uvijek vole pročitati dobru knjigu. Uz čaj, sok i grickalice možete upoznati sve one koji kao i vi vole čitati.

Stoga, ako ste srednjoškolci, studenti ili mlada osoba koja voli knjige, prijavite se na mail Šibenske udruge mladih Š.U.M. sibenska.udruga.mladih@gmail.com sa imenom, prezimenom, godištem i brojem mobitela i uskoro ćete biti obaviješteni o početku održavanja prve radionice.

Obzirom da je broj ograničen bilo bi dobro da ste što prije prijavite.

Projekt KLUB MLADIH ENTER je financiran od strane Ministarstva za demografiju, obitelj, mlade i socijalnu politiku, nositelj je Udruga mladih "Mladi u EU", dok su partneri Šibenska udruga mladih Š.U.M. i Grad Šibenik.